Zrzavý Jan (1890 - 1977)Ex libris Kolihových

litografie, 8 x 5, nesign. rámováno

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 3 600 Kč

Číslo položky: 966
Poslední dražitel: 249
Dražba ukončena: 26.05.2017, 21:43 h