Umlauf Ignác (1821-1851)Komtesa

kresba tužkou, 21,5 x 15,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Pravost potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová.

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 1360
Poslední dražitel: 225
Dražba ukončena: 03.05.2018, 21:15 h