Trnka Jiří (1912 - 1969)Král

uhel, akvarel, 1950, 39 x 28,5 cm, sign. vlevo dole Trnka 50, rámováno.

Vyvolávací cena 80 000 Kč
Aktuální cena 120 000 Kč

Číslo položky: 600
Dražba ukončena: 28.04.2016, 22:03 h