Sulek Svatopluk (1921 - 2007)Ležící

olej na desce, 1999, 70,5 x 102,5 cm, sign. vpravo nahoře S. Sulek 99, rám

Vyvolávací cena 50 000 Kč
Aktuální cena 50 000 Kč

Číslo položky: 1100
Dražba ukončena: 21.11.2017, 21:55 h