Suchánek Vladimír (1933)Melancholická ulita

bar. litografie, 25,5 x 18,5 cm, vlevo dole 84/100, uprostřed dole sign., rám.

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 1311
Poslední dražitel: 244
Dražba ukončena: 03.05.2018, 18:33 h