Podzimní procházka

Janeček Ota (1919 - 1996)

Podzimní procházka

olej na plátně, 1978, 130 x 96 cm, sign. vlevo dole Janeček 1978, rámováno. Číslo soupisu 137, na rubu plátna Ota Janeček 1978

Číslo položky:669 Poslední dražitel:257
Vyvolávací cena:150 000 Kč Aktuální cena:150 000
Dražba ukončena:26.10.2016, 17:53 h Historie příhozů

Pro účast na aukci se musíte přihlásit. Pokud ještě nemáte vytvořen účet, můžete provést registraci zde.