Lhoták Kamil (1912 - 1990)Zelený terén (Bílé instrumenty)

olej na plátně, nalepeném na desce, 1972, 17,5 x 30 cm, sign. vlevo dole Kamil Lhoták 1972, původní pasparta a rám. V soupisu autorových děl uvedeno pod číslem 1592/7.

Vyvolávací cena 195 000 Kč
Aktuální cena 195 000 Kč

Číslo položky: 248
Dražba ukončena: 30.04.2015, 17:05 h