Zelený terén (Bílé instrumenty)

Lhoták Kamil (1912 - 1990)

olej na plátně, nalepeném na desce, 1972, 17,5 x 30 cm, sign. vlevo dole Kamil Lhoták 1972, původní pasparta a rám. V soupisu autorových děl uvedeno pod číslem 1592/7.

Číslo položky:248 Poslední dražitel:28
Vyvolávací cena:195 000 Kč Aktuální cena:195 000
Dražba ukončena:30.04.2015, 17:05 h Historie příhozů

Pro účast na aukci se musíte přihlásit. Pokud ještě nemáte vytvořen účet, můžete provést registraci zde.