Melancholická ulita
Suchánek Vladimír (1933)
Melancholická ulita
bar. litografie, 25,5 x 18,5 cm, vlevo dole 84/100, uprostřed dole sign., rám.
Číslo položky: 1311
Číslo položky: 1311