Otec a syn I.
Tichý František (1896 - 1961)
Otec a syn I.
suchá jehla, 1948, 19,4 x 15 cm, nesign., poškozeno, č. soupisu 161, rámováno
Číslo položky: 1352
Číslo položky: 1352