Komtesa
Umlauf Ignác (1821-1851)
Komtesa
kresba tužkou, 21,5 x 15,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Pravost potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová.
Číslo položky: 1360
Číslo položky: 1360