Komtesa

Umlauf Ignác (1821-1851)

Komtesa

kresba tužkou, 21,5 x 15,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Pravost potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová.

Číslo položky: 1360