Zelený terén (Bílé instrumenty)
Lhoták Kamil (1912 - 1990)
olej na plátně, nalepeném na desce, 1972, 17,5 x 30 cm, sign. vlevo dole Kamil Lhoták 1972, původní pasparta a rám. V soupisu autorových děl uvedeno pod číslem 1592/7.
Číslo položky: 248