Kresba k filmu Archanděl Gabriel a paní Husa

Trnka Jiří (1912 - 1969)

tuš - pero, 1964, 49 x 18,5 cm, nesign., rámováno. Na zadní straně potvrzení pravosti kresby dcerou J.T. - Klárou Trnkovou

Číslo položky: 283