Paříž - soubor
Šíma Josef (1891 - 1971)
Paříž - soubor
18 kolorovaných leptů, vydal v roce 1927 Dr. O. Štorch-Marien v nakladatelství Aventinum. Celkový počet výtisků 120, tento má číslo 31. Signováno "Šíma" na frontispice. Formát souboru 37,5 x 30,5 cm, původní zrestaurovaný přebal s nepůvodní první stranou. Celých souborů bude již pouze několik, většina skončila rozebrána a rozprodána jednotlivě.
Číslo položky: 576