Podzimní procházka

Janeček Ota (1919 - 1996)

Podzimní procházka

olej na plátně, 1978, 130 x 96 cm, sign. vlevo dole Janeček 1978, rámováno. Číslo soupisu 137, na rubu plátna Ota Janeček 1978

Číslo položky: 669