Podzimní procházka
Janeček Ota (1919 - 1996)
Podzimní procházka
olej na plátně, 1978, 130 x 96 cm, sign. vlevo dole Janeček 1978, rámováno. Číslo soupisu 137, na rubu plátna Ota Janeček 1978
Číslo položky: 669
Číslo položky: 669