Břichomluvec II.

Tichý František (1896 - 1961)

Břichomluvec II.

suchá jehla, 1948, 40 x 32,4 cm, sign. uprostřed dole Tichý 48, rámováno, č. v soupisu F. Dvořáka 158.

Číslo položky: 938