Břichomluvec II.
Tichý František (1896 - 1961)
Břichomluvec II.
suchá jehla, 1948, 40 x 32,4 cm, sign. uprostřed dole Tichý 48, rámováno, č. v soupisu F. Dvořáka 158.
Číslo položky: 938
Číslo položky: 938