Návrh scény k filmu Kybernetická babička
Trnka Jiří (1912 - 1969)
kresba tužkou, 1962, 32,3 x 42 cm (ve výřezu), sign. vpravo dole Trnka, rámováno
Číslo položky: 954
Číslo položky: 954