Sen noci svatojánské
Trnka Jiří (1912 - 1969)
Sen noci svatojánské
bar. litografie, 1961, 42,5 x 32 cm, sign. a zn. vlevo dole 38III. HC Trnka 61
Číslo položky: 955
Číslo položky: 955