Katalog vydražených děl

Zobrazit: | autor nebo název díla:

Nalezeno: 592 | Zobrazeno: 1 - 10

1 2 3 4 5 6 60 »

Změnit počet položek na stránku: 10 | 50 | 100 | vše

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Reliéf

cínový reliéf zlacený, 35 x 34 cm, nesign.

Číslo položky:1158 Poslední dražitel:353
Vyvolávací cena:25000 Kč Prodáno za:46000
Dražba ukončena:22.11.2017, 21:18 h

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Muž s ratolestí

zlacený slepotisk, 21,3 x 15 cm, sign. vpravo dole Olbram Zoubek

Číslo položky:1155 Poslední dražitel:28
Vyvolávací cena:500 Kč Prodáno za:2100
Dražba ukončena:22.11.2017, 21:00 h

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

P.F. 2008

zlacený slepotisk, 20 x 15 cm, sign. vpravo dole Olbram Zoubek

Číslo položky:1154 Poslední dražitel:373
Vyvolávací cena:500 Kč Prodáno za:2200
Dražba ukončena:22.11.2017, 20:58 h

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Anděl

cín, výška 73 cm, sign. na podstavci O. Zoubek

Číslo položky:1156 Poslední dražitel:353
Vyvolávací cena:50000 Kč Prodáno za:75000
Dražba ukončena:22.11.2017, 21:05 h

Wagner Josef (1901 - 1957)

Smutné Jaro

bronz. plastika 1942, výška 37 cm (z toho 10 cm sokl). Publikováno v monografii na str. 93

Číslo položky:1152 Poslední dražitel:37
Vyvolávací cena:12000 Kč Prodáno za:14000
Dražba ukončena:22.11.2017, 20:45 h

Vysušil Karel (1926 - 2014)

Abstrakce

Koláž + kom. technika, 1993, 100 x 70 cm, sign. vpravo nahoře K Vysušil 93, rám.

Číslo položky:1150 Poslední dražitel:395
Vyvolávací cena:2000 Kč Prodáno za:4800
Dražba ukončena:22.11.2017, 20:33 h

Wagner Josef (1901 - 1957)

Sedící dívka

bronz, výška 27 cm, sign. na pravé straně dole JW (zrcadlově obráceně). Pochází z pozůstalosti J. Kotalíka

Číslo položky:1153 Poslední dražitel:356
Vyvolávací cena:12000 Kč Prodáno za:12000
Dražba ukončena:22.11.2017, 20:50 h

Vysušil Karel (1926 - 2014)

Abstrakce

koláž + komb. technika, 100 x 70 cm, 1994, sign. vpravo dole K. Vysušil 94, rám.

Číslo položky:1151 Poslední dražitel:349
Vyvolávací cena:2000 Kč Prodáno za:4500
Dražba ukončena:22.11.2017, 20:35 h

Trnka Jiří (1912 - 1969)

Pérák a SS

Originální kresby J.T. k jednomu z prvních čs. kreslených filmů "Pérák a SS" (1946, výtvarník J. Trnka, režie společně s J. Brdečkou), studie říšského úředníka, tuš, 19,5 x 29 cm. Z pozůstalosti J. Kábrta, jednoho z nejbližším spolupracovníků J. Trnky.

Číslo položky:1130 Poslední dražitel:371
Vyvolávací cena:2000 Kč Prodáno za:24000
Dražba ukončena:22.11.2017, 18:53 h

Trnka Jiří (1912 - 1969)

Princezna

Originální loutka Jiřího Trnky z filmu Bajaja (r. J. Trnka, 1950) + židle a skříňka. Výška loutky 26 cm, původní kostým částečně poškozen stářím. Všechny tři objekty byly součástí čs. expozice na Světové výstavě v Montrealu. Doklad o původu přiložen.

Číslo položky:1127 Poslední dražitel:371
Vyvolávací cena:50000 Kč Prodáno za:80000
Dražba ukončena:22.11.2017, 18:35 h

1 2 3 4 5 6 60 »