Katalog vydražených děl

Zobrazit: | autor nebo název díla:

Nalezeno: 686 | Zobrazeno: 1 - 10

1 2 3 4 5 6 69 »

Změnit počet položek na stránku: 10 | 50 | 100 | vše

Wagner Libor (1933 - 1994)

Genesis

dřevoryt, 1966, 38,5 x 29 cm, sign. vpravo dole, popis vlevo dole, rámováno

Číslo položky:1363 Poslední dražitel:113
Vyvolávací cena:800 Kč Prodáno za:900
Dražba ukončena:03.05.2018, 21:43 h

Tichý František (1896 - 1961)

Otec a syn I.

suchá jehla, 1948, 19,4 x 15 cm, nesign., poškozeno, č. soupisu 161, rámováno

Číslo položky:1352 Poslední dražitel:28
Vyvolávací cena:1500 Kč Prodáno za:1600
Dražba ukončena:03.05.2018, 20:53 h

Tichý František (1896 - 1961)

Frontispice k Nervalovým Chimérám

suchá jehla, 1948, 13,6 x 8,1 cm,

Číslo položky:1350 Poslední dražitel:265
Vyvolávací cena:1500 Kč Prodáno za:2000
Dražba ukončena:03.05.2018, 20:43 h

Tichý František (1896 - 1961)

Ilustr. k povídce E.A. Poea, Zrádné srdce

suchá jehla, 9,9 x 6,5 cm, sign. uprostře dole, pasparta + sklo

Číslo položky:1349 Poslední dražitel:265
Vyvolávací cena:1000 Kč Prodáno za:1000
Dražba ukončena:03.05.2018, 20:35 h

Umlauf Ignác (1861 - 1928)

Komtesa

kresba tužkou, 21,5 x 15,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Pravost potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová.

Číslo položky:1360 Poslední dražitel:225
Vyvolávací cena:2000 Kč Prodáno za:4000
Dražba ukončena:03.05.2018, 21:15 h

Tichý František (1896 - 1961)

Frontispice k povídkám E. A. Poea

suchá jehla, 1948, 9,1 x 6,5 cm, sign. uprostřed dole, pasparta, sklo

Číslo položky:1346 Poslední dražitel:265
Dražba ukončena:03.05.2018, 20:20 h

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

PF 2017

slepotisk, 21,2 x 15 cm, sign. vpravo dole

Číslo položky:1365 Poslední dražitel:64
Vyvolávací cena:500 Kč Prodáno za:5500
Dražba ukončena:03.05.2018, 21:50 h

Suchánek Vladimír (1933)

Melancholická ulita

bar. litografie, 25,5 x 18,5 cm, vlevo dole 84/100, uprostřed dole sign., rám.

Číslo položky:1311 Poslední dražitel:244
Vyvolávací cena:2000 Kč Prodáno za:2000
Dražba ukončena:03.05.2018, 18:33 h

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Hradčany

litografie, 1948, 30,5 x 38,5 cm, sign. v kameni uprostřed  a tužkou vpravo dole

Číslo položky:1309 Poslední dražitel:205
Dražba ukončena:03.05.2018, 18:20 h

Reynek Daniel (1928 - 2014)

Za oknem

orig. barevná fotografie, 40 x 38 cm, sign. vpravo dole

Číslo položky:1306 Poslední dražitel:205
Dražba ukončena:03.05.2018, 18:03 h

1 2 3 4 5 6 69 »