Katalog vydražených děl

Zobrazit: | autor nebo název díla:

Nalezeno: 465 | Zobrazeno: 1 - 10

1 2 3 4 5 6 47 »

Změnit počet položek na stránku: 10 | 50 | 100 | vše

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Ex libris Kolihových

litografie, 8 x 5, nesign. rámováno

Číslo položky:966 Poslední dražitel:249
Vyvolávací cena:1800 Kč Prodáno za:3600
Dražba ukončena:26.05.2017, 21:43 h

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Hlava dívky

tužka, pastel, 1975, 12 x 9 cm, sign. vpravo dole J. Zrzavý 1975, rám

Číslo položky:965 Poslední dražitel:305
Vyvolávací cena:6000 Kč Prodáno za:9000
Dražba ukončena:26.05.2017, 21:23 h

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Anděl

lept, 23 x 14,8 cm, vlevo dole 68/100, vpravo dole Jan Zrzavý, slepotisk Lyry Pragensis, rámováno

Číslo položky:964 Poslední dražitel:153
Vyvolávací cena:12000 Kč Prodáno za:23000
Dražba ukončena:26.05.2017, 21:15 h

Váchal Josef (1884 - 1969)

Bez názvu

dřevoryt, 1914, 8,6 x 4,5 cm, sign. vpravo dole J. Váchal 14

Číslo položky:958 Poslední dražitel:307
Vyvolávací cena:500 Kč Prodáno za:1500
Dražba ukončena:26.05.2017, 20:51 h

Trnka Jiří (1912 - 1969)

Sen noci svatojánské

bar. litografie, 1961, 42,5 x 32 cm, sign. a zn. vlevo dole 38III. HC Trnka 61

Číslo položky:955 Poslední dražitel:310
Vyvolávací cena:19000 Kč Prodáno za:24000
Dražba ukončena:26.05.2017, 20:39 h

Trnka Jiří (1912 - 1969)

Návrh scény k filmu Kybernetická babička

kresba tužkou, 1962, 32,3 x 42 cm (ve výřezu), sign. vpravo dole Trnka, rámováno

Číslo položky:954 Poslední dražitel:290
Vyvolávací cena:5000 Kč Prodáno za:6500
Dražba ukončena:26.05.2017, 20:25 h

Trnka Jiří (1912 - 1969)

4 stránky scénáře

2 stránky Staré pověsti české a 2 stránky scénáře A5 - Staré pověsti české, 1951, tužka

Číslo položky:951 Poslední dražitel:79
Vyvolávací cena:2000 Kč Prodáno za:8000
Dražba ukončena:26.05.2017, 20:10 h

Trnka Jiří (1912 - 1969)

Stránka scénáře z filmu Bajaja

tužka, 21 x 30 cm, 1950

Číslo položky:952 Poslední dražitel:79
Vyvolávací cena:2000 Kč Prodáno za:3000
Dražba ukončena:26.05.2017, 20:15 h

Trnka Jiří (1912 - 1969)

Plošková loutka rytíře na koni

komb. technika, 22 x 18 cm (výřez pasparty), konzultováno se synem J. Trnky, ak. mal. Janem Trnkou

Číslo položky:957 Poslední dražitel:79
Vyvolávací cena:1500 Kč Prodáno za:3000
Dražba ukončena:26.05.2017, 20:40 h

Tichý František (1896 - 1961)

Břichomluvec II.

suchá jehla, 1948, 40 x 32,4 cm, sign. uprostřed dole Tichý 48, rámováno, č. v soupisu F. Dvořáka 158.

Číslo položky:938 Poslední dražitel:28
Vyvolávací cena:35000 Kč Prodáno za:46000
Dražba ukončena:26.05.2017, 19:11 h

1 2 3 4 5 6 47 »