Kudláček Jan (1928)Ptáček s myší

kvaš, 1977, 26 x 26 cm, sign. vpravo dole Jan Kudláček, rámováno. Publikovaná ilustrace z knihy Bílá zima (Milena Lukešová, Albatros 1978)

Vyvolávací cena 8 500 Kč
Aktuální cena 8 500 Kč

Číslo položky: 1036
Dražba ukončena: 21.11.2017, 17:10 h