Kudláček Jan (1928)Zamykání studánky

kvaš, 2003, 28 x 28 cm, sign. vpravo dole Jan Kudláček, rámováno. Publikovaná kresba na obalu Knihy Studánko Rubínko (Jiřina Rákosníková, Vyšehrad 2004)

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 1040
Dražba ukončena: 21.11.2017, 17:30 h