Fiala Václav (1891 - 1968)Cirkus Varieté

bar. litografie, 32,3 x 45 cm, sign. vpravo dole V. Fiala, vlevo 60/500, slepotisk ražba ELK

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1186
Dražba ukončena: 01.05.2018, 19:10 h