kresba + koláž, 22,7 x 34,4 cm, sign. vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 40 000 Kč
Číslo položky: 1190
Dražba ukončena: 01.05.2018, 19:35 h