Květ Martin (1981)Grand Canal

olej na lepence, 2018, 70 x 100 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 1268
Dražba ukončena: 02.05.2018, 20:20 h