Umlauf Ignác (1821-1851)Portrét nezn. mladíka

olej na papíře, 28 x 22 cm, sign. na rubu, kde je rovněž skica erbu, rámováno. Pravost potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 1361
Dražba ukončena: 03.05.2018, 21:20 h