bar. litografie, 1981, 32,5 x 43,5 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole
Vyvolávací cena 3 200 Kč
Aktuální cena 3 200 Kč
Číslo položky: 1368
Dražba ukončena: 02.05.2018, 21:30 h