Bím Tomáš (1946)PF 1979

bar. litografie, 13 x 9 cm, sign. a rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 1521
Dražba ukončena: 26.03.2019, 17:45 h