Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Bestiárium

5 barevných suchých jehel z let 1977-78. v rozměrech 24,5 x 17,7 cm, signovaných a značených 2/40 vlevo dole. Rámováno.

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 40 000 Kč

Číslo položky: 1571
Dražba ukončena: 26.03.2019, 21:50 h