bar. litografie, 1980, 54 x 43 cm, sign. a datováno vpravo dole, vlevo dole 122/130. Na rubu popis autorem, pasparta bez skla
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
Číslo položky: 1580
Dražba ukončena: 26.03.2019, 22:30 h