Liesler Josef (1912 - 2005)Dobrý den domove

bar. litografie, 1980, 54 x 43 cm, sign. a datováno vpravo dole, vlevo dole 122/130. Na rubu popis autorem, pasparta bez skla

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1580
Dražba ukončena: 26.03.2019, 22:30 h