suchá jehla, 1976, 33,5 x 44 cm, sign. dole uprostřed, značeno 24/50 vlevo dole
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
Číslo položky: 1802
Dražba ukončena: 15.10.2019, 20:05 h