suchá jehla, 1999, 19,3 x 29,7 cm, sign. dole uprostřed, značeno 25/100 vlevo dole
Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč
Číslo položky: 1805
Dražba ukončena: 15.10.2019, 20:20 h