suchá jehla, 1999, 29,5 x 19,4 cm, sign. dole uprostřed, značeno 24/100 vlevo dole
Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč
Číslo položky: 1806
Dražba ukončena: 15.10.2019, 20:25 h