Komárek Vladimír (1928 - 2002)Milenci

kresba tužkou, 1987, ve výřezu 30 x 43,5 cm, sign. vlevo dole V. Komárek 87, rámováno

Vyvolávací cena 9 500 Kč
Aktuální cena 9 500 Kč

Číslo položky: 235
Dražba ukončena: 30.04.2015, 16:00 h