akvarel, 1984, 34,7 x 29 cm, sign. vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
Číslo položky: 2004
Dražba ukončena: 11.02.2020, 21:35 h