Načeradský Jiří (1939 - 2014)Kudlanka

akvarel, 1984, 34,7 x 29 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 2004
Dražba ukončena: 11.02.2020, 21:35 h