Kudláček Jan (1928)Stromek s ovocem

knižní ilustrace, kvaš, 27,5 x 34,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 2163
Dražba ukončena: 27.05.2020, 18:15 h