Kudláček Jan (1928)Šnek a brouček

knižní ilustrace, kvaš, 23 x 52 cm, sign. dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 2166
Dražba ukončena: 27.05.2020, 18:30 h