Liesler Josef (1912 - 2005)Causa Dürer

litografie s podtiskem, 24 x 17 cm, 1982, sign. dole uprostřed a v kameni vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 2180
Dražba ukončena: 27.05.2020, 19:40 h