litografie s podtiskem, 24 x 17 cm, 1982, sign. dole uprostřed a v kameni vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč
Číslo položky: 2180
Dražba ukončena: 27.05.2020, 19:40 h