2x bar. litografie, 2004, 29,2 x 17,5 cm, sign. uprostřed dole, 33/65 Tomáš Bím, náklad 65 ks
Vyvolávací cena 2 900 Kč
Aktuální cena 2 900 Kč
Číslo položky: 451
Dražba ukončena: 28.04.2016, 09:35 h