Květ Martin (1981)Hamburk

olej na plátně, 2015, 95 x 130 cm, sign. vpravo dole Květ

Vyvolávací cena 26 000 Kč
Aktuální cena 26 000 Kč

Číslo položky: 511
Dražba ukončena: 28.04.2016, 14:35 h