bar. litografie, 1992, 31,8 x 43 cm, vlevo dole aut. tisk, sign. vpravo dole Liesler 92, rámováno
Vyvolávací cena 3 200 Kč
Aktuální cena 3 200 Kč
Číslo položky: 530
Dražba ukončena: 28.04.2016, 16:10 h