olej, 60.léta, 70 x 80 cm, sign. PD J.Jíra, rám
Vyvolávací cena 115 000 Kč
Aktuální cena 115 000 Kč
Číslo položky: 55
Dražba ukončena: 02.10.2014, 13:25 h