Emler František (1912 - 1992)Mísa s ovocem

olej na kartonu, 26,5 x 37,5 cm, sign. vlevo dole F. Emler, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 650
Dražba ukončena: 26.10.2016, 16:15 h