Květ Martin (1981)Salome s hlavou Jana Křtitele

olej na plátně, 45,5 x 32 cm, sign. vpravo dole Květ

Vyvolávací cena 5 800 Kč
Aktuální cena 5 800 Kč

Číslo položky: 704
Dražba ukončena: 26.10.2016, 20:45 h