tempera, 1985, 55 x 70 cm, sign. LN Načeradský 85, rámováno
Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč
Číslo položky: 80
Dražba ukončena: 02.10.2014, 15:30 h