Načeradský Jiří (1939 - 2014)Čtyři postavy

tempera, 1985, 55 x 70 cm, sign. LN Načeradský 85, rámováno

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč

Číslo položky: 80
Dražba ukončena: 02.10.2014, 15:30 h