Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Křik

litografie, 22 x 14,5 cm, sign. dole uprostřed O. Kulhánek, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 877
Dražba ukončena: 25.05.2017, 19:05 h