Vyhledávání Rudolf Kremlička

Kremlička Rudolf (1886 - 1932) : Svlékající se

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Svlékající se

Číslo položky: 73
Poslední dražitel: 54

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Dražba ukončena:02.10.2014, 14:55 h

Kremlička Rudolf (1886 - 1932) : Svlékání

Svlékání

Číslo položky: 241
Poslední dražitel: 20

Vyvolávací cena 3 900 Kč
Prodáno za 6 500

Dražba ukončena:30.04.2015, 16:45 h

Kremlička Rudolf (1886 - 1932) : Děti pasou husy

Děti pasou husy

Číslo položky: 2158

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 6 000

Dražba ukončena:27.05.2020, 17:50 h

Svlékání

Číslo položky: 2350
Poslední dražitel: 392

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 5 500

Dražba ukončena:06.10.2020, 20:40 h

Kremlička Rudolf (1886 - 1932) : Toaleta

Toaleta

litografie, 17 x 13 cm, sign. vpravo dole

Číslo položky: 2351
Poslední dražitel: 153

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 2 100

Dražba ukončena:06.10.2020, 20:45 h

Kremlička Rudolf (1886 - 1932) : Půlakt

Půlakt

Číslo položky: 2706
Poslední dražitel: 968

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Prodáno za 1 200

Dražba ukončena:25.05.2021, 22:25 h