Vyhledávání Otakar Hůrka

Hůrka Otakar (1889 - 1986) : Les v zimě

Hůrka Otakar (1889 - 1986)

Les v zimě

olej, 35 x 50 cm, sign. PD Otakar Hůrka

Číslo položky: 40
Poslední dražitel: 33

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Prodáno za 6 000

Dražba ukončena:02.10.2014, 12:10 h

Hůrka Otakar (1889 - 1986) : Z Českomoravské Vysočiny

Hůrka Otakar (1889 - 1986)

Z Českomoravské Vysočiny

Číslo položky: 1959
Poslední dražitel: 683

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 7 500

Dražba ukončena:10.02.2020, 22:39 h

Hůrka Otakar (1889 - 1986) : Boží muka

Hůrka Otakar (1889 - 1986)

Boží muka

Číslo položky: 2304

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Dražba ukončena:05.10.2020, 21:15 h

Hůrka Otakar (1889 - 1986) : Horská louka

Hůrka Otakar (1889 - 1986)

Horská louka

Číslo položky: 2855
Poslední dražitel: 1032

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 5 500

Dražba ukončena:25.10.2021, 20:40 h

Hůrka Otakar (1889 - 1986) : Horská chalupa

Hůrka Otakar (1889 - 1986)

Horská chalupa

Číslo položky: 3077
Poslední dražitel: 1095

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 5 500

Dražba ukončena:02.03.2022, 20:03 h

Hůrka Otakar (1889 - 1986) : Březový háj

Hůrka Otakar (1889 - 1986)

Březový háj

Číslo položky: 3846
Poslední dražitel: 1198

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za 4 800

Dražba ukončena:13.11.2023, 21:15 h