Jiří Chadima (1923)

Jiří Chadima se narodil v roce 1923 a prošel školením u Zdeňka Balaše, Aloise Fišárka a Josefa Kaplického. Po ukončení studií byl nějakou dobu na volné noze, aby následně zakotvil ve skupinách Tvorba a Městská krajina. V té době se věnoval užité a knižní grafice, přičemž často hostoval na výstavách Sdružení českých umělců grafiků Hollar. V 60. letech se stal jedním ze zakládajících členů skupiny Radar. Po revoluci vystavoval často v zahraničí, převážně v Japonsku.

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací