Katalog děl Jiří Slíva

Slíva Jiří (1947) : Piganteria

Slíva Jiří (1947)
Piganteria

bar. litografie, 41 x 33 cm, signováno a...

Prodejní cena 5 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Café Mouse

Slíva Jiří (1947)
Café Mouse

bar. litografie, 41 x 32,7 cm, signováno a...

Prodejní cena 5 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Angel Blues

Slíva Jiří (1947)
Angel Blues

bar. litografie, 42,5 x 31,5 cm, signováno,...

Prodejní cena 5 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Café 7

Slíva Jiří (1947)
Café 7

bar. litografie, 32 x 27 cm, signováno a...

Prodejní cena 5 000 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Old Party

Slíva Jiří (1947)
Old Party

bar. litografie, 31,5 x 23 cm, signováno a...

Prodejní cena 4 500 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Coffee Island

Slíva Jiří (1947)
Coffee Island

bar. litografie, 42,5 x 31 cm, signováno,...

Prodejní cena 5 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Big Bang

Slíva Jiří (1947)
Big Bang

bar. litografie, 32 x 26,5 cm, signováno,...

Prodejní cena 5 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Andělův pejsek

Slíva Jiří (1947)
Andělův pejsek

bar. litografie, 21 x 20,5 cm, signováno a...

Prodejní cena 1 700 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Na zdraví!

Slíva Jiří (1947)
Na zdraví!

bar. litografie, 27,5 x 18,6 cm, signováno,...

Prodejní cena 2 300 Kč

více o autorovi více o díle

Slíva Jiří (1947) : Come here, Darling!

Slíva Jiří (1947)
Come here, Darling!

bar. litografie, 27 x 40 cm, signováno a...

Prodejní cena 4 500 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací