Katalog děl Petr Ptáček

Ptáček Petr  : Red Baron

Ptáček Petr
Red Baron

bar. litografie, 23 x 18 cm, sign.

Prodejní cena 750 Kč

Ptáček Petr  : AIR FRANCE - BLOCH MB 220

Ptáček Petr
AIR FRANCE - BLOCH MB 220

Prodejní cena 530 Kč

Ptáček Petr  : By Sea Plane

Ptáček Petr
By Sea Plane

bar. litografie, 2004, 25 x 44 cm, sign.

Prodejní cena 1 800 Kč

Ptáček Petr  : Sphinx Benzin

Ptáček Petr
Sphinx Benzin

bar. litografie, Prodejní cena 1 800 Kč

Ptáček Petr  : CONTINENTAL DIVIDE

Ptáček Petr
CONTINENTAL DIVIDE

bar. litografie, 2008, 40 x 28 cm, sign.

Prodejní cena 1 800 Kč

Ptáček Petr  : Řiditelný balón

Ptáček Petr
Řiditelný balón

bar. litografie, Prodejní cena 750 Kč

Ptáček Petr  : Rakousko - Uherská ponorka

Ptáček Petr
Rakousko - Uherská ponorka

Prodejní cena 600 Kč

Rámování

Rámování