Katalog děl Tomáš Hřivnáč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Nina Simone III.

Hřivnáč Tomáš (1959)
Nina Simone III.

suchá jehla, 29,4 x 24,4 cm, sign.

Prodejní cena 2 300 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Úvod

Hřivnáč Tomáš (1959)
Úvod

suchá jehla, 2017, 91 x 64,5, sign.

Prodejní cena 12 000 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Živa

Hřivnáč Tomáš (1959)
Živa

suchá jehla, 2017, 49 x 67 cm, sign.

Prodejní cena 9 000 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Mizet

Hřivnáč Tomáš (1959)
Mizet

suchá jehla, 2017, 58,5 x 43 cm, sign.

Prodejní cena 7 500 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Konec září

Hřivnáč Tomáš (1959)
Konec září

suchá jehla, 2011, 81 x 58 cm, sign.

Prodejní cena 10 500 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Let

Hřivnáč Tomáš (1959)
Let

suchá jehla, 2012, 69,2 x 48,8 cm, sign.

Prodejní cena 7 500 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Čtyři doby

Hřivnáč Tomáš (1959)
Čtyři doby

suchá jehla, 2008, 63 x 65,5 cm, sign.

Prodejní cena 6 000 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Bílé nebe I.

Hřivnáč Tomáš (1959)
Bílé nebe I.

suchá jehla, 2017, 49,5 x 69 cm, sign.

Prodejní cena 9 000 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Skrýš II.

Hřivnáč Tomáš (1959)
Skrýš II.

suchá jehla, 2015, 58,5 x 79 cm, sign.

Prodejní cena 10 500 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Zvedání se

Hřivnáč Tomáš (1959)
Zvedání se

suchá jehla, 2017, 34,5 x 26,3 cm, sign.

Prodejní cena 3 800 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Rozednění

Hřivnáč Tomáš (1959)
Rozednění

suchá jehla, 2004, 22 x 16,5 cm, sign.

Prodejní cena 1 500 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Nabídka

Hřivnáč Tomáš (1959)
Nabídka

suchá jehla, 2004, 28 x 20,5 cm, sign.

Prodejní cena 1 500 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Dva roky

Hřivnáč Tomáš (1959)
Dva roky

suchá jehla, 2009, 14,4 x 10,1 cm, sign.

Prodejní cena 750 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Lovci

Hřivnáč Tomáš (1959)
Lovci

suchá jehla, 2009, 19,5 x 13 cm, sign.

Prodejní cena 900 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Bez masky

Hřivnáč Tomáš (1959)
Bez masky

suchá jehla, 2007, 34,5 x 24,8 cm, sign.

Prodejní cena 3 800 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Něco je

Hřivnáč Tomáš (1959)
Něco je

suchá jehla, 1998, 33,8 x 49,2 cm, sign.

Prodejní cena 3 000 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Na povrchu

Hřivnáč Tomáš (1959)
Na povrchu

suchá jehla, 2007, 36 x 26,2 cm, sign.

Prodejní cena 3 800 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Rukojeť

Hřivnáč Tomáš (1959)
Rukojeť

suchá jehla, 1997, 16,5 x 11 cm, sign.

Prodejní cena 750 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Čekám II.

Hřivnáč Tomáš (1959)
Čekám II.

suchá jehla, 2014, 8,8 x 6,5 cm, sign.

Prodejní cena 450 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Bývalé

Hřivnáč Tomáš (1959)
Bývalé

suchá jehla, 2004, 5 x 6,2 cm, sign.

Prodejní cena 450 Kč

Hřivnáč Tomáš (1959) : Ex libris T. Bílek

Hřivnáč Tomáš (1959)
Ex libris T. Bílek

Prodejní cena 750 Kč

Rámování

Rámování